Як вибрати FM трансмітер в автомобіль

Сучасним водіям скоротати час у пробках чи поїздках допомагає автомагнітола. Не всі моделі підтримують флешки або карти пам’яті, тому чудовим вибором для прослуховування музичних композицій на магнітолі стане автомобільний трансмітер Fm.

До цього пристрою підключається плеєр, програвач дисків та інша техніка, що має універсальний роз’єм aux. Живлення здійснюється від прикурювача. Він має просте управління та відрізняється надійністю.

Що таке трансмітер

FM-трансмітер або модулятор є сучасним портативним пристроєм, який здатний перетворити аудіовиход у радіосигнали. Установка проста та зрозуміла навіть для новачка: необхідно підключити модулятор aux до прикурювача авто і натиснути відповідні кнопки налаштування частот.

Трансмітер підтримує відтворення звуку з будь-якого мультимедійного програвача в авто. Пристрій відрізняється низьким споживанням енергії, тому що сигнали тільки проектують хвилі.

Трансмітери мають численні переваги:

 • Fm-модулятори мають досить великий радіус дії, який може становити від 9 до 23 метрів.
 • Багато вбудованих додатків.
 • Служать як альтернативні динаміки.
 • Позбавляє установки додаткових пристроїв для прослуховування музики.
 • Слухати улюблені композиції можна через магнітолу aux і не возити купу компакт-дисків в авто.
 • Деякі трансмітери можуть бути бездротовими.

Таким чином, автомобільний FM-трансмітер – це інноваційне, зручне та сучасне аудіо рішення для вашого авто. Існують моделі різних цінових категорій. Яку вибрати, вирішувати лише вам. Серед них виділяють:

 • Бюджетні автомобільні Fm трансмітери.
 • Модулятор середнього класу.
 • Трансмітери преміум класу.

Розберемо кожен клас моделей докладніше.

Бюджетні Fm трансмітери

кращий недорогий фм трансмітерДо недорогих бюджетних варіантів відносяться пристрої з невеликим чорно-білим екраном та пультом. Це популярні модулятори, які здатні виконувати функції лише свого прямого призначення, а на додаткові функції можна не сподіватися.

FM трансмітери можуть відтворювати музику, перегортати треки, доступні налаштування частоти хвилі при необхідності. Відстань прийому сигналу стандартна: від 5 до 7 метрів.

Модулятори середнього класу

У цьому класі представлені трансмітери з оригінальнішим дизайном, плавними лініями корпусу, пультом управління та естетичним зовнішнім виглядом. Такі пристрої чудово доповнюють салон авто.

Високоякісний дисплей має світлодіодне підсвічування, а сам Fm трансмітер доповнений функціями, наприклад, пультом керування, пам’яттю станцій, aux входом та виходом.

Модулятори преміум класу

як вибрати фм трансмітерТакі сучасні високотехнологічні пристрої мають великий дисплей та вбудовану пам’ять. Вони встановлені програмне забезпечення, яке легко з’єднується з комп’ютером і здатне вмістити більше 2 Гб аудіофайлів у форматі mp3. Можна вибрати моделі, які підтримують ще й карти пам’яті, тому можна легко переносити музику mp3 з телефону в FM трансмітер за допомогою Bluetooth. Відрізняються якістю. Передбачено невеликий пульт керування, який можна встановити на кермо. Потрібні частоти радіо можна зберегти у пам’яті, що полегшує орієнтування.

Вибираємо Fm-трансмітер правильно

Щоб вибрати найкращий модулятор у свій автомобіль, слід звернути увагу на такі фактори:

 • Наявність монітора. Деякі моделі можуть мати чорно-білий екран, а деякі підтримують повнокольорову картинку.
 • Наявність пам’яті. Плеєр з FM трансмітером, оснащений вбудованою пам’яттю та програмним забезпеченням, дає можливість відсортувати mp3 треки та передавати їх з телефону.
 • Дозволяє зберігати радіостанції.
 • Наявність aux аудіо входу та виходу звуку.
 • Можна підключати до смартфонів із сучасними операційними системами за допомогою aux або Bluetooth.
 • Підтримка додаткових карток пам’яті з телефону.
 • Не рекомендується гнатися за брендовою річчю, а також вибрати дешевий модулятор.
 • Краще, якщо є можливість регулювати положення корпусу для зручності пасажирів та водія. Дорогі моделі оснащені шарніром, завдяки чому можна повертати корпус у будь-яке зручне положення.

Трансмітер підключається до прикурювача авто або через Bluetooth. Через можливий перепад напруги багато пристроїв перегорають. Тому потрібно вибирати надійний модулятор із запобіжником, який можна легко замінити.

Топ найкращих Fm модуляторів

Який із модуляторів буде кращим? Представляємо кілька моделей популярних Fm-трансмітерів серед автомобілістів:

Ritmix FMT-A730

 1. Надійний модулятор Ritmix FMT-A730 оснащений якісним цифровим дисплеєм, який дозволяє настроювати необхідні функції. Екран не відволікає водія від дороги і видно за будь-якої освітленості. Пристрій відрізняється стильним корпусом, якістю звуку, зручним розташуванням кнопок, простим керуванням та захистом від пилу. Невеликий, зручний і компактний FM трансмітер стане чудовим бюджетним варіантом для прослуховування mp3 музики в автомобілі за допомогою Bluetooth.
 2. Автомобільний Fm-трансмітер PRIX FM VFM-29 є гарним поєднанням невисокої вартості та відмінної якості. У комплекті поставляється невеликий пульт керування, що дозволяє змінювати радіостанції, керувати mp3 музичними композиціями; налаштовується частота. Прекрасний вибір для тих, хто не любить переплачувати.
 3. Компактний та сучасний Fm трансмітер MYSTERY MFM-26CU. Незважаючи на невисоку вартість, цей пристрій може похвалитися найширшим набором функцій, наприклад, поворот дисплея, aux вихід, Bluetooth, якість складання, еквалайзер із п’ятьма режимами, пам’ять відтворення mp3 композицій. Завдяки великому дисплею можна читати інформацію в сонячний день або при мінімальному освітленні. Чистота звучання тут суміщена з комфортом використання, а пульт керування зробить експлуатацію ще кращою. MYSTERY MFM-26CU
 4. Автомобільний RITMIX FMT-A955 – це чудова mp3 модель найвищого класу. Тут є все, що потрібно для якісного звучання та легкого керування. Пристрій відрізняється високою потужністю, якістю, підтримкою карток пам’яті, роз’ємом aux і передачею сигналу через Bluetooth. Передбачено мікрофон, пульт керування та аудіокабель. У комплекті постачається захисний запобіжник.

На закінчення варто відзначити: не поспішайте купувати першу річ, що трапилася. Який трансмітер буде найкращим? До цього питання слід підходити ретельно та відповідально, адже тільки серйозний підхід до вибору Fm трансмітера дозволить купити справді найкращу модель для вашого авто.

Like this post? Please share to your friends: