Вибираємо найкращу камеру заднього виду з монітором

Для багатьох, навіть досвідчених водіїв ситуація паркування заднім ходом є проблемою. Дзеркало не може дати такої гарної видимості, як огляд через лобове скло, та й різні перешкоди можуть бути перешкодою. У цьому випадку на допомогу прийде камера заднього виду з монітором, яка зробить комфортнішим паркування, особливо якщо в ній є парктронік.

Комплект такого сучасного обладнання зможе збільшити шанси на легкий виїзд із паркування в обмеженому просторі або з поганим оглядом. Паркувальна камера заднього виду коштує не так вже й дешево, тому до покупки слід поставитися серйозно.

Види камер

Пристрої з монітором бувають наступних видів:

 • Бездротові та навпаки.
 • Монтовані в дзеркало заднього виду.
 • З моніторами.

Є моделі, які підключаються до різних програвачів та служать ще й як магнітола. Перемикання на парктронік здійснюється автоматично при включенні водієм задньої передачі.

Найоптимальнішими є монітори, які кріпляться на дзеркало заднього виду. Вони бувають двох різновидів:

 1. Штатні. Повністю замінюють дзеркало, виконують роль монітора та основного дзеркала.
 2. Універсальні. Прикріплюються до козирків на дзеркалі.

Штатні створені спеціально для тих чи інших моделей авто. Виробники спеціально залишають місце для їх підключення, яке входить до комплекту.

Пристрої заднього виду з монітором мають такі переваги:

 • Розробляються під певний автомобіль, що надає ефективності.
 • Ідеально поєднуються з парктроником, якщо він передбачений у комплектації.
 • Потрібний кут огляду легше встановити, ніж в інших видах пристроїв.

Вибираємо монітор

монітор для камери заднього видуЗараз у продажу представлено безліч різноманітної автомобільної електроніки, до них відносяться: навігатори, антирадари, реєстратори, дзеркало, магнітола. Однак якщо придбати всі ці пристрої, то торпеда буде заставлена ​​ними. Наприклад, лише одна магнітола займає багато місця. Якщо ви хочете заощадити простір, то оптимальним вибором стане паркувальна камера заднього виду з монітором у дзеркалі.

При виборі дисплея велике значення має діагональ. Вона може бути від 3,5 дюймів та вище, як і магнітола. Не менш важливою є додаткова функціональність, що входить до комплекту. Наприклад, практичними є монітори з Bluetooth. В цьому випадку не потрібно тягнути довгі дроти через весь салон.

Переваги камер з монітором

Переваги пристроїв заднього виду з монітором очевидні:

 • Прекрасна оглядовість на моніторі або в дзеркалі, вбудований парктронік, безпека під час паркування, відсутня ризик пошкодити своє або сусіднє авто.
 • Камери мають компактні розміри, тому можете не боятися пошкодити їх, а монітори оснащені захистом від крадіжки.
 • При покупці бездротового варіанту в салоні не буде ніяких небажаних дротів, а магнітола буде підключена до нього за бажанням.
 • Немає необхідності знімати та ховати комплект монітора постійно.

Бездротові камери заднього виду

Бездротові варіанти є особливо популярними серед автовласників. Вони дозволяють здійснювати маневри простіше, комфортніше та безпечніше. Бездротові пристрої відносяться до систем візуального контролю положення авто на дорозі. Вони є функціональними, не вимагають спеціального підключення та видають реальне зображення.бездротова камера заднього виду

Паркувальна камера встановлюється в авто, наприклад, у задній бампер, салон, дзеркало або на козирку під заднім склом. До неї підключається радіомодуль, який перетворює картинку на сигнали. Вони, своєю чергою, передаються на монітор.

Екран встановлюють на передню панель у салоні авто. Монітор має надійне кріплення, що дозволяє налаштовувати його під потрібним кутом. Вибираючи комплект, слід враховувати такі характеристики:

 • Чутливість.
 • Кут огляду.

Чим вище буде чутливість, тим краще буде зображення. Особливо це важливо за умов недостатньої видимості. Однак, якщо парктронік матиме найбільший кут огляду, то зображення може дещо спотворюватися, тобто, на екрані виникає ефект лінзи.

Переваги та недоліки бездротових камер з монітором

До найголовнішого достоїнства камери заднього виду відноситься простота підключення, тобто немає необхідності протягувати дроти до монітора. Модулі компактні та займають мінімум місця. З радіомодулем в комплект входить блок живлення та схема, але його, за необхідності, можна сховати.

Бездротові камери мають свої недоліки. Головним є висока чутливість до перешкод сигналу, які можуть виникнути в ефірі. Для того, щоб знайти потрібну частоту, є кілька каналів, які потрібно вибирати.

У пристроях, де монітор вбудований у дзеркало заднього виду, у разі вимкнення монітора, воно буде недостатньо чітким, як традиційне. Поверхня виглядає більш матовою, ніж дзеркальною.схема під'єднання камери заднього виду в дзеркало

Популярні моделі та вартість

На сьогоднішній день існує безліч різних моделей пристроїв з монітором. Всі вони відрізняються своїми характеристиками, властивостями та особливостями. Камери поділяють на:

 • Універсальні. Серед них виділяють компанію Sony. Ці пристрої вбудовуються в задній бампер або встановлюються замість підсвічування номерного знака. Ціни за комплект у своїй варіюються від 2 до 5 тисяч рублів. Бездротові варіанти будуть набагато дорожчими – близько 20 тисяч рублів.
 • Для певних моделей. Тут головним конкурентом є компанія MyDean, наприклад:
 1. Модель MyDean VCM-300C. Її вартість становить близько 2600 рублів. Паркувальна камера встановлюється в рамку номера, а як підсвічування служить світлодіодний елемент та високочутлива матриця. Пристрій забезпечує чудову оглядовість при будь-якому освітленні. Ідеально підходить для використання у кросоверах або седанах.
 2. Модель MyDean VCM-381C. Ціна варіюється від 2700 рублів. Парктронік підходить для авто марок Volkswagen (Passat, Amarok, Golf), Porshe Cayenne. Відрізняється надійністю, якістю зображення та компактними розмірами.
 3. Модель MyDean VCM-363C. Комплект стане чудовим придбанням для автомобілів Renault. Не потребує спеціального підключення.

Також популярними є камери Intro VDC-084 та Intro VDC-103. Вони відрізняються простотою монтажу та довговічністю. Підходять для автомобілів Skoda або Ford Focus, можете вивчити відгуки.

Для вантажних авто та автобусів чудовим вибором стане комплект камери Avis. Вони мають великі монітори, широку функціональність, дротове або бездротове підключення. З огляду на відгуки, недорогою альтернативою для легкових авто стануть монітори фірм Pleervox, Avis та КАРКАМ. Вартість складає близько 10 тисяч.

Підключення камери з монітором

Тепер розглянемо як встановлюються камери заднього виду в авто. Схема проста та зрозуміла. Картинка передається від самого пристрою на екран до салону автомобіля. При підключенні обов’язково має бути наявність відеовиходу за допомогою стандартних ТВ сигналів. У цьому випадку головне вибрати такий комплект, який би сумісний з монітором.

Передається картинка на екран двома способами: за допомогою відеокабелю та бездротовим шляхом. У першому випадку дроти тягнуть через салон до монітора, що знаходиться на панелі. Такий спосіб має різні переваги: ​​надійність, захист від перешкод та хорошу передачу сигналу.

У бездротовому випадку сигнал передається за допомогою радіохвиль. Такі екрани легко монтуються, але мають обмежену дальність передачі сигналу та вловлюють перешкоди.схема підключення камери заднього виду з монітором

Важливі характеристики

Камери заднього виду вдосконалюються рік у рік. Виробники наголошують на чіткості зображення та захищеності від вологи. Водонепроникні камери здатні прослужити тривалий час. Поїздки вночі стануть комфортнішими, висока чіткість допоможе побачити будь-які дрібні деталі та перешкоди, а додаткова функція паркувальних ліній покаже відстань до найближчого об’єкту.

Like this post? Please share to your friends: