Дорожній відеореєстратор з антирадаром: у чому перевага та який краще вибрати

Відомо, що з кожним роком на наших дорогах з’являється все більше автомобілів, а значить, зростає і кількість дорожньо-транспортних пригод. Щоб уберегти себе від питань при виникненні аварійних ситуацій, а також при вирішенні суперечок з представниками влади щодо порушення правил дорожнього руху, багато водіїв вважають за краще встановлювати у своєму автомобілі відеореєстратор з антирадаром. Який із них краще – спробуємо сьогодні вам розповісти.

Камера пристроїв подібного типу здатна не тільки фіксувати переміщення машини, але й те, що відбувається на дорозі. Погодьтеся, коли у Вас на руках відео є доказом невинності, то й проблеми зникають самі по собі. А ось антирадар дозволяє водієві визначити, де доблесні представники порядку сховалися з надією виявити чергового «порушника» і, природно, уникнути покарання, в потрібному місці скинувши швидкість, що перевищується.

“2 в 1” – зручна формула

Перш ніж ми розглянемо рейтинг найпопулярніших приладів стеження, розберемо деякі особливості цих пристроїв. Нагромаджувати в районі лобового скла безліч приладів-помічників не дуже зручно, оскільки це може відволікати водія від керування автомобілем. З цієї причини багато виробників об’єднують відеореєстратор і антирадар в єдиний блок, який має досить великий функціонал, серед якого:

  • ведення відеофіксації руху авто, що дозволяє контролювати водія; дорожню ситуацію (навіть на великій швидкості);
  • вести зйомку у темну пору доби;
  • антирадар (радар-детектор) дозволяє виявляти такі системи стеження, як “Стрілка” та “Автодорія” (щоправда, необхідно часто оновлювати базу для отримання достовірних даних);
  • можливість застосування приладів у режимах «місто» та «траса»;
  • прилад може оснащуватися функцією відстеження напрямку руху та швидкості автомобіля.

Відеореєстратор та антирадар (в єдиному комплексі) оснащуються чутливою антеною, завдяки якій здійснюється детектування поліцейських стежать систем на значному віддаленні від автомобіля. Це забезпечується GPS-модулями та системою Glonass.

Вибираємо безпечний рух

Відеореєстратор Tetra P-400Ми постаралися скласти рейтинг найбільш популярних на наш погляд приладів-помічників, які успішно поєднують у собі антирадар та відеореєстратор. Який з-поміж них краще, судити, безумовно, Вам, дорогий читачу. Отже, рейтинг моделей почнемо з огляду приладу Tetra P-400 PlayMe. Орієнтовна вартість цієї моделі становить 14 тис. рублів, причому варто враховувати високий клас і точність приладу.

Пристрій вдало поєднує в собі відеореєстратор та антирадар (радар-детектор), а також може похвалитися наступним функціоналом:

  • інформер з GPS-модулем у тандемі з потужною антеною безпомилково визначає місце розташування поліцейських «засід» з визначенням усіляких стежать систем, включаючи муляжі, обмежувачі швидкості та інші перешкоди
  • водій має можливість вчасно вибрати необхідну швидкість руху автомобіля, перебуваючи в зоні здійснюваного ДІБДР контролю
  • на дисплеї монітора можна переглядати відео з роздільною здатністю 1920×1080 р як Full HD (швидкість відеозйомки 30 к/с)
  • на екрані відображається сигнал про радар, що стоїть попереду, що дозволяє вжити необхідних заходів
  • налаштування керування виведені в меню, простому та зручному для користувачів

«Почесне» друге місце

Відеореєстратор Visant Далі наш рейтинг продовжує огляд моделі, яка по праву заслуговує на «срібло». Знайомтесь – надійний антирадар та якісний відеореєстратор “2 в 1” – модель “Visant ST-735”. Правду кажучи, коли ми визначали розташування моделей приладів, створюючи наш рейтинг і роздумуючи, який прилад краще, то з’явилася думка, що ST-735 цілком може очолити першу трійку. І небезпідставно.

Цей прилад настільки ретельно вистежує на дорозі «ворожі засідки», що від його «зоркого ока» працівників свистка та жезла не сховає жодна маск-сітка. Він здатний безпомилково визначити будь-яку систему, що стежить, у тому числі і горезвісну «Стрілку», якою так пишаються правоохоронці. Чому ж цей відеореєстратор та антирадар зміг зайняти лише 2-місце? Причиною тому послужило докучливе звукове сповіщення, яке починає при виявленні дорожньої «засідки» настирливо пищати, збільшуючи потужність сигналу (у тому числі навіть після того, як небезпека вже далеко позаду). До цього байдужим може залишитися хіба що лише глухий водій. А так, якщо Ви спантеличені питанням, який прилад краще, то, безумовно, Visant заслуговує на найпильнішу увагу.

Третій – не зайвий

Наш рейтинг продовжить почесний бронзовий призер – модель Neonline X-Cop 9700, який є і відеореєстратором, і потужним антирадаром, поєднаним у єдиний комплекс. Пристрій працює без необхідності в довгих налаштуваннях і може бути готовим до повноцінної роботи відразу після ввімкнення. Прилад оснащується широким сенсорним дисплеєм, завдяки якому водієві дуже зручно задавати різні команди, перегортати меню та просто переглядати відео.

Неолайн із антирадаромНа окрему увагу заслуговує і сенсорний об’єктив відеокамери, який, до речі, є оптичною конструкцією, що складається з шести лінза, що забезпечує практично ідеальне зображення. Якість зображення виходить 1920×1080 р і частота 30 к/с (FullHD). Висококласна матриця Exmor від компанії Sony забезпечує стабільну та чітку картинку навіть на високій швидкості.

Між іншим, Ексмо вважається однією з найкращих у проведенні швидкісної відеозйомки (не дарма всесвітньо відома компанія DJI – розробник професійних безпілотних апаратів, використовує саме цю технологію). Цьому пристрою підвладні всі види поліцейських радарів, а придбати відеореєстратор та антирадар X-Cop 9700 можна за 19 тис. рублів.

Підбиваючи підсумки

Не можна однозначно визначити, який прилад-помічник краще, оскільки кожен з них має низку переваг і недоліків, проте можна з повною впевненістю говорити про те, що вибирати слід саме ті моделі, які добре встигли зарекомендувати себе і користуються популярністю у вітчизняних автолюбителів.

Безперечно, визнаними лідерами в цій ніші автомобільної електроніки вважаються корейські розробники та канадські виробники. Проте, враховуючи особливості вітчизняних доріг та непередбачуваність ситуацій у дорозі, все ж таки краще приділити увагу продукції саме російських умільців. Серед вітчизняних розробок можна виділити детектори компаній: Neonline, Street Storm та Play Me, які ми торкнулися сьогоднішнього огляду.

Like this post? Please share to your friends: