Вибираємо найкращий автомобільний компресор для підкачування шин

Однією з головних завдань автовласника є контролювання тиску в шинах та їхнє постійне підкачування. Зниження цього фактора може призвести до різних неприємностей, наприклад, високої витрати палива, поганого керування, швидкого зношування гуми, а також можливості пошкодження шин при експлуатації. Купивши надійний автомобільний компресор для підкачування шин, ви зможете самостійно контролювати тиск та підкачувати колеса у будь-який зручний час, причому навіть під час поїздки у дорозі.

Поняття та призначення компресора

Компресор для підкачування коліс стане незамінним придбанням у кожний автомобіль. Вироби складаються з манометра для контролю результату, електричного двигуна та робочого циліндра.

Багато автомобілістів запитують: чи є сенс переплачувати за компресор, якщо можна скористатися простим ножним насосом? Як показує практика, головною перевагою компресора вважається його продуктивність, яка і виступає як основний фактор.

Види компресорів

Компресори представлені двома видами:

 1. Мембранний.
 2. Поршневий.

У першому випадку гумова мембрана, що знаходиться на поршні, рухається з високою швидкістю, що спричиняє стиснення повітря. Мінусом цього типу є слабкий тиск і низька швидкість накачування коліс. Однак і вартість його цілком доступна кожному.пристрій повітряного компресора

Крім того, мембрана досить тендітна, тому взимку втрачає еластичність і може порватися. Необхідно робити перерву під час накачування коліс хоча б 15 хвилин. А ось у теплу пору року цей вид компресорів вважається найкращим.

Поршневі компресори користуються широкою популярністю завдяки універсальності, швидкій швидкості накачування, потужності. Поршень, що рухається з високою швидкістю, створює достатній тиск для накачування шини.

Основні характеристики

кмопресор для накачування шинРозглянувши види, можна переходити до вивчення їх основних показників. Виділяють такі:

 • Продуктивність.
 • Тиск.
 • манометр.
 • Одиниці виміру.
 • Харчування.
 • Додаткові корисні настройки.

Розберемо кожну з параметрів докладніше.

Продуктивність

Цей параметр показує скільки повітря зможе закачати автомобільний компресор для підкачування шин за хвилину. Таким чином, для коліс діаметром 13-14 дюймів відмінно підійдуть компресори, що накачують 40 літрів за хвилину. Для великих коліс доведеться придбати вироби з більшою продуктивністю.

Усі виробники вказують точний параметр. Не завжди може бути зрозуміло, йдеться про швидкість закачування або накачування колеса вже під тиском.

У будь-якому випадку продуктивність є основним фактором під час вибору компресора.

Тиск

Більшість моделей можуть наздоганяти тиск близько восьми атмосфер, що вказується в характеристиках. Бюджетні варіанти можуть мати максимальний тиск до 20 атмосфер. Насправді це завжди буває так.

Манометр

Цей пристрій допомагає визначити тиск коліс. У цьому випадку виділяють два різновиди пристроїв:

 • Стрілочні.
 • Цифрові.

Їхня точність може відрізнятися і варіювати в межах до 4,0. Чим меншим буде значення, тим кращі показники результатів. Однак у стрілочних манометрах спостерігається сильна вібрація стрілки, тому не завжди результати будуть точними.

Цифрові будуть більш ефективними та комфортними у використанні. Плюс – наявність спеціальної корисної функції, яка дозволяє зупиняти пристрій під час накачування з певним тиском.

Одиниці виміру

Вся необхідна інформація міститься в інструкції до моделі вашого авто: на внутрішній стороні кришки бензобака або дверей. Накачування коліс може вказуватися у атмосферах, барах, kPA, кг/см2 тощо. Більшість компресорів представлені саме атмосфери.як вибрати компресор для шин

Живлення компресорів

Сучасний автомобільний компресор для накачування шин може живитись від побутової мережі, акумулятора автомобіля або прикурювача. Останній варіант найкращий і універсальний. Однак варто враховувати, що потужні дорогі пристрої підключаються до акумулятора автомобіля.

Добре, якщо пристрій буде оснащено власним акумулятором. Як правило, його роботи вистачає лише на 2-3 колеса, при цьому постійно потрібно буде заряджати.

Корисні опції та доповнення

При виборі кращого компресора для накачування шин слід враховувати продуктивність, функціональність, технічні особливості та комфорт у використанні. Деякі моделі пристроїв мають такі додаткові опції:

 1. Функція викачування повітря. Вона служить для здування матраців чи гумових човнів.
 2. Автоматичне вимкнення. Корисна у погану дощову погоду.
 3. Клапан для стравлювання. Дозволяє швидко спускати повітря за потреби.
 4. Вбудований ліхтарик.компресор для шин з ліхтариком

Популярні моделі вітчизняних та зарубіжних виробників

Великий досвід та проста зрозуміла конструкція дозволяють російським компаніям випускати якісні апарати, що користуються великою популярністю. Однак деякі такі моделі не мають додаткових опцій.

Компресори для накачування шин моделі «Качка» відрізняються невисокою вартістю, легкою вагою та продуктивністю. Їх можна рекомендувати до покупки. Модель «Беркут» заслужила найвищі оцінки завдяки надійності та довговічності.

Серед зарубіжних виробників високі бали отримали виробники Einhell, Sturm, Black & Decker, Voin. Вони відрізняються середньою вартістю, красивим сучасним зовнішнім виглядом, надійні, довговічні та привабливі.

Підсумки

Знаючи та вивчивши всі параметри сучасних компресорів для накачування коліс, ви зможете зробити правильний вибір. Насамкінець хочу дати кілька корисних рекомендацій:

 • Вибирайте модель з різьбленням на шлангу, вони є найбільш надійними.
 • Пластиковий корпус обов’язково повинен бути негорючим, морозостійким та ударостійким.
 • Довжина кабелю живлення має бути достатньою, щоб дотягнутися до кожного колеса.
 • Звертайте увагу на тривалу гарантію.

Враховуючи дані поради, ви легко зможете вибрати саме той автомобільний компресор для коліс, який буде відповідати всім вашим вимогам.

Like this post? Please share to your friends: